hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РП Форум!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в новият Хари Потър форум. Изживейте невероятни приключения в магическият свят. Моля ви показвайте форума на приятели или го рекламирайте където можете за да започне учебната година.

 

 Къщата на Майкъл

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 2:56 pm

.....
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:02 pm

С Майкъл се магипортираха пред дома му и Брит се огледа-живееше в голям замък.Но не се виждаха никакви хора.
-Ще влезем ли?-попита я той уж любезно и тя направи гримаса,като завървя заедно с него по пътечката.Поне тук времето бе хубаво-нямаше сняг,беше леко хладно.Той я съпроводи във всекидневната.
-Какво желае госпожицата сега?
-Да и направят кафе.-каза тя с нотка на умолитен тон.Беше жадна за кофеин.Тя изкара кутията си с цигари и си запали една.-Нали нямаш нищо против?-го попита Бри,тъй като не знаеше дали Майк е пушач и се настани на едно доста удобно на вид канапе.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:11 pm

Майк и наля кафе и и го занесе. Тя пушеше и се беше настанила сякаш е у дома си. Не можеше да се нараче нахално, но очарова Майк. Той се усмихна и и подаде кафето казвайки:
- Нямам нищо против, но ще трябва да ми дадеш една и на мен.
Момичето се усмихна и му подаде също една цигара, като издиша огромно облаче дим върху лицето на шестокурсника. Той се усмихна и си запали цигарата. Когато видя че Бри привършва с кафето, той започна бавно да се приближава към нея и след миг вече беше само на сантиметър от нея. Той не издържаше вече. Погали нежно косите и и тя се обърна рязко. Той само това и чакаше. Постави ръка зад врата и и я целуна. Страсно и дълго. Както той обичаше.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 7:01 pm

Брит издуха малко облаче дим в лицето му и се усмихна.Отпи от кафето си.Тогава усети ръка на връта си и тя остави чашата.След това усети устни върху нейните и момичето несъзнателно затвори очи.Знаеше че това е Майк и не можеше да издържи.
Тя отговори на целувката му,но много нежно.Сякаш се страхуваше от нещо.После го хвана нежно през кръста и се остави да я повдигне от дивана в обятията му.Те не отлепяха устни и сега през ума на Британи минаваха всичи онези мимолетни мигове,в които бяха заедно за моменти.Но тогава не беше направила нищо,беше се оставила в ръцете на съдбата.И ето че това може би беше тя.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 7:06 pm

Майкъл я беше прегърнал през кръстта, а тя се беше отпуснала в скута му. Той я целуваше, а тя отвръщаше още по - нежно. Ласките, галенето, докосването, целуването. Всичко това беше като в сън. Сън който Майк не искаше да спре. Тя се беше оставила в ръцете му, а той се възползваше от нея и от това че в момента беше само за него. Тя обаче след още няколко целувки се отдръпна и седна на дивана до него, поемайки си въздух. Това беше най - страстният момент в живота на Майк до сега. Слоун извърна поглед към Бри, която също го погледна.
- Защо го направихме? - попита момчето очудено. Наистина не знаеше какво го беше прихванало.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 8:55 pm

-Защо го направихме?!-повтори въпроса му малко очудена Брит.Тя се изправи и застанна пламенно срещу него,обидена и очудена от въпроса му.Все пак той я беше целунал.Явно не трябваше да му отговаря на целувката,щом не е искал или не е мислил.Но тя наистина си мислеше че може да е различно.Че може да е само неин.
-Аха.Явно само гониш бройката.Странното е,че ти ме целуна.Мисля че трябва да си вървя.-тя говореше с хладен глас и преценяващ поглед и тръгна да излиза от всекидневната,като докато вървеше запали още една цигари и се зачуди защо той бе постъпил така.Искаше да се разплаче,но се сдържаше.Брит отвори вратата и се спря за момент,беше се разстроила,а и бе забравила якето си.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 9:32 am

Майк я погледна тъжно. Искаше я. Сега я искаше. На момента искаше тя да е единствено негова, да е неговото момиче. Той се изправи и отиде до нея на вратата. Тя беше се обърнала и не го поглеждаше, но той каза:
- Искам те Брит. Искам да си моето момиче. Искам ти да си единствено моя и ничия чужда, само и единствено за мен. Искам отново целувките ти. Искам всичко това.
Той хвана ръката и и каза:
- Харесвам те Брит.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 12:26 pm

Брит не го поглеждаше.Сега пък я искаше и я харесваше?!
-Мисля,че ти не знаеш какво искаш.-отговори му тя просто,гледайки го накриво и дръпна ръката си.
-Аз те харесвам,Майк.И то от преди.-Брит се доближи съвсем до него,отделяйки ги вече съвсем един дъх разстояние и леко го целуна след което се отдръпна.Тя се върна и взе якето си от дивана и понечи да си тръгне,но Майк я дръпна за ръката.
-Пусни ме.
-Няма.
-Пусни ме.
-Няма.
-ПУСНИ МЕ.-Бри вече беше започнала да се ядосва.Не и пускаше ръката.-Какво искаш от мен?!!-Брит го дръпна към себе си за дрехата му и го целуна.Защо ли го направи.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:28 pm

Майкъл се остави на Британи. Целуваха се страстно, докосваха се нежно и мига беше повече от прекрасен. Тя се отръпна и каза:
- Какво искаш от мен Слоун?
- Искам теб. Искам да останеш с мен тук. Искам ласките ти, целувките ти, тялото ти, устните ти. Искам те цялата единствено моя.
Той отново погали косите и и каза:
- Искам те!
След това отново приближи устните си до нейните-
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:38 pm

Тя го чувстваше само неин в този момент.И не искаше никога да си тръгва от него.Брит го целуна страстно и се остави в прегръдката му,като вече не мислеше да си ходи.
-Е и какво мислиш да правим сега?Може би да ми покажеш стаята си?-Брит го подхвана малко закачливо.Вече не му се сърдеше.Тя го притисна до стената,като палаво вдигна единия си крак на стената и зарови пръсти в косите му..Искаше го.Точно сега.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:45 pm

Тя го беше притиснала към стената и галеше косите му. Той обаче реши да я подразни малко и я целуна нежно, но после каза:
- Ами хайде да ти покажа стаите.
Те започнаха да се качат и стигнаха до първата.
- Това е стаята за гости.
Продължиха нататък и минаха покрай банята и всекидневната. След малко влязаха в една стая и Майк каза:
- Това е моята спалня.
След това се обърна към друга врата, която се намираше в спалнята на Слоун и каза:
- А това може да е твоята.
Той се усмихна и изчака да види какво ще каже тя.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:52 pm

-Ъм...не мисля че е добра идея.-отговори му тя.Не мислеше да остава да живее при него,какво ли щяша да си помислят хората.Поне за сега мислеше така.Но не искаше да разваля момента с думите си,затова замълча.Брит седна на мекото му легло със синя завивка и се огледа-стаята бе просторна и обзаведена по последна мода.Но не се учуди-всичко в дома му говореше за охолен живот,въпреки че живееше сам.Сигурно беше наследил много пари.
Майк дойде до нея и я целуна,а тя сложи нежно ръка на кръста му,като се остави да легне на леглото,а той над нея целувайки го.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:58 pm

Те бяха легнали на леглото, а той стоеше върху нея и я целуваше. След малко обаче той се отдръпна и легна до нея.
- Какво ти се прави?
Момчето я попита с някак странен тон. Наистина се чудеше какво искаше на прави новата му приятелка сега, заедно с него.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:03 pm

Какво ставаше-в един момент се целуваха страстно един върху друг,а в следващия Майк бе легнал до нея и питаше какво и се прави.Уау.Бяха започнали така страстно,а нищо не бе излязло.
-не знам,а на теб какво ти се прави?-попита тя с равнодушен глас и седна на леглото загледана през прозореца.Вече се бе стъмнило и се чудеше кога да се магипортира обратно у дома.Имаше още малко време.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:07 pm

Майк се изправи и я прегърна в гръб и каза:
- Ами сякаш искам малко да се позабавляваме.
Момичето си обърна и той я придърпа върху себе си. Целуна я първо нежно по устните, а след това започна малко по малко да съблича дрехите и. Целуваше я навсякъде където можеше и галеше косите и. След това се връщаше отново и я целуваше по устните, по - страстно, нежно, горещо и желано от всякога.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:20 pm

Брит си мислеше,че това трябва да е сън.Двамата бяха заедно сами и Майк я целуваше като сваляше и дрехите и.Изведнъж осъзна че бе останала само по черното си, дантелено белъо-почти гола върху леглото му.Започна да го съблича-махна колана му,джинсите,блузата.Тогава той я притисна до леглото и Майк хвана ръцете й.Слидеринката усещаше топлата му кожа и настояването в поведението му,което много и хареса.Така спонтанно,толкова диво той я държеше в прегръдките си.Бри заби леко пръсти в гърба му,защото сега беше започнал да я целува по врата а това много и харесваше.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:27 pm

Целуваше я по врата, а тя беше забила пръсти в гърба му. След миг той вдигна поглед и попита:
- Искаш ли да го направим?
- ДА! - каза момичето.
- На мен ще ми е за пръв път. А на теб?
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:38 pm

На Битани също щеше да и е за първи път,но усещаше че ако го направи,то Майк беше най-правилния човек.Но в този момент се почувства неуверена.
-Аз..искам го,с теб...и на мен ще ми е за първи път.Боя се,но те желая.Може да не правим нищо,ако не искаш..-момичето вече гледаше твърдо на страни,но не можеше да го погледне.Тя се уви в одеалото.-Може просто да остана тази нощ при теб и да спим прегърнати.-предложи му тя,като го дръпна леко до себе и го целуна изгараща от желание.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:46 pm

Майк се усмихна. Наистина можеше и да почакат малко. Макар че на него не му се чакаше, но можеше след ден два да го направят. Той я прегърна и каза:
- Можем да почакаме малко, нали красавице?
След това я целуна нежно по бузата и каза:
- Времето е пред нас, а другите са зад гърба ни и сме свободни да правим каквото ни е на сърце. Обичам те Брит.
Той я придърпа към себе си и я целуна страстно, опипвайки всяка част от тялото и и блъзгайки пръсти по него.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:53 pm

Тя се усмихна леко и се плъзна под завивките.
-Ела до мен.-Брит го подкани с пръст и той се зави до нея.-И аз те обичам.-тя го целуна по врата и след това слезе малко по-надолу към корема с целувките си.
След това се сгуши в него и преплете пръсти в неговите и затвори очи.Усещаше с гърба си горещото му тяло,което бе вкопчено в нейното.И след миг се унесе и сладко заспа.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:59 pm

Майк и се усмихна. Играха си под завивките и тя след малко заспа. Беше толкова сладка когато спеше. Слоун се усмихна и я прегърна. Искаше винаги да е така. С нея в прегръдките си, а не да живее сам в пустоща. Той също се унасяше, но се държеше. Не искаше да изпуска тази красива гледка. Тя беше най - красивото и нежно нещо на света за него сега и той се приближи до нея и я целуна като прошепна тихо:
- Обичам те красавице.
След това изчака тя да се събуди като през цялото време галеше нежно косите и и милваше тялото и. Нежните му ласки не спираха да шарят по красивото тяло на момичето.
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:07 pm

-Мм?-Брит запримижа.Така сладко беше заспала,а сега Майк я беше събудил и бе започнал да си играе с нея.
-Майк..-искаше да му каже,че сега много бе унесена и искаше отново да сложи глава на възлавницата.Но тя се обърна към него и го притисна с краката си между нейните и подпря главата си с ръка.След което се наведе и го целуна,а косата й се спусна по слабите и рамене.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:16 pm

Майк я беше събудил и тя беше започнала отново да го целува. Целувките и бяха толкова нежни и сладки и той започна да опитва устните и, като езикът му шареше из устата и лудо и в любовна игра с нейният не спираха да се докосват. След малко усети че някой се кача по стълбите, но си помисли че му се е сторило, защото нямаше кой да се кача освен... съседите. Майк се изправи и целуна Бри и каза:
- Изчакай само секунда.
Точно тогава обаче отвориха вратата и Майк се метна отново в леглото, защото беше полугол.
- Майкъл какво правиш? Кучето ти отново беше в двора ми.
Съседката беше стара, сбръчкана бабичка и с ококорени очи погледна към Майк и Бри. Майкъл я погледна очудено и каза:
- Кой те е пуснал в къщата ми вещице? Изчезни веднага от тук. Завържи тъпото куче и ме остави на мира.
- Всъщност вас! - поправи го дъртата вещица и излезе. Той погледна Британи и каза:
- Спокойно. Пък и да каже на някого какво ни пука нали?
Върнете се в началото Go down
Британи Дженкинс
Ученик от слидерин 6 курс
Британи Дженкинс


Брой мнения : 27
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:29 pm

-Я се разкарай дърта вещице такава и не ни занимавай повече.-каза ехидно момичето и грабна пръчката от шкафчето до леглото.
-Ако не изчезнеш на секундата ще те прокълна!-се закани ядосана.
Дъртата хвърли презрителен поглед и се обърна.Клатушкайки се слезе по стълбите и изчезна в двора.-така и се пада.
Бри отново легна и постоя загледана в лицето на Майк.Как сладко я гледаше.Явно беше харесал постъпката й.Момичето затвори бавно очи и се унесе в неспокоен сън.
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин



Брой мнения : 24
Join date : 24.02.2011

Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:36 pm

Майк я гледаше как спи, но явно не и беше много спокоен съня. От време на време започваше да се върти. Явно сънуваше нещо кошмарно, но този път трябваше да я остави да се наспи. Отиде до прозореца и огледа навън. Нямаше много хора по улицата, само дъртата вещица надничаше през прозореца. Майк се усмихна и каза:
- Защо не се прибереш? Ще вземеш да изстинеш.
Вещицата му се нацупи и влезе вътре в къщата, затваряйки бавно прозореца, но все пак го затръшна. Майк се обърна и седна до Британи. Погали косите и и я изчака да се пробуди.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Майкъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майкъл   Къщата на Майкъл Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Майкъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Алекс
» Къщата на Крясъците
» Къщата на Британи Дженкинс
» Къщата на пазача на дивеча (Хагрид)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
hogwarts :: Магически местенца :: Лондон-
Идете на: