hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РП Форум!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в новият Хари Потър форум. Изживейте невероятни приключения в магическият свят. Моля ви показвайте форума на приятели или го рекламирайте където можете за да започне учебната година.

 

 Разпределение за курс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Разпределение за курс Empty
ПисанеЗаглавие: Разпределение за курс   Разпределение за курс Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 4:17 pm

Този тест е малко по - различен от останалите, защото аз сам си измислям въпроси.

Въпрос 1:
Какво е феникса?
Искам да ми опишете неговият външен вид, какво същество всъщност е то и качествата му.

Въпрос 2:
Кои са смъртожадните?
Искам да знам на кого служат, какво правят и да ми изброите 3 - ма смъртожадни.

Въпрос 3:
Какво представлява стаята на тайните?
Искам да ми кажете къде се намира, от къде може да се стигне до нея и всичко което знаете за самата стая.

Въпрос 4:
В какви предмети е преобразил хоркруксите си Том Риддъл?
Искам да ми обясните кои са предметите и какво е хоркрукс.

Въпрос 5:
Какво е Философският камък?
В отговора трябва да включите за какво се използва,, кой го е създал и от какво се прави.

Въпрос 6:
Колко са зоомаговете във филма?
Казвате имената им и тяхната форма когато се трансфурмират.

Въпрос 7:
Най - голямото магьосническо село е?
Искам да ми кажете името на самото село и най - странното място в него.

На всеки въпрос се дават по 4 точки. Максималният брой точки е 28! А ето и разписанието на курсовете:
1 курс - 0 - 4 точки
2 курс - 4 - 8 точки
3 курс - 8 - 12 точки
4 курс - 12 - 16 точки
5 курс - 16 - 20 точки
6 курс - 20 - 24 точки
7 курс - 24 - 28 точки
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Ария Ноксън

Ария Ноксън


Брой мнения : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 26

Разпределение за курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределение за курс   Разпределение за курс Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:50 pm

Въпрос 1:
Какво е феникса?
Искам да ми опишете неговият външен вид, какво същество всъщност е то и качествата му.
По принцип фениксът доколкото знам е червен и май че може да се запалва когато му дойде времето и да се възражда от пепелта (от филма и книгите на Хари Потър).Другото не знам.

Въпрос 2:
Кои са смъртожадните?
Искам да знам на кого служат, какво правят и да ми изброите 3 - ма смъртожадни.

отг: смъртожадните са последователите на Лорд Волдемор и те трябва да му служат.Белатрикс Лестранж,Макнеър,Ейвъри.

Въпрос 3:
Какво представлява стаята на тайните?
Искам да ми кажете къде се намира, от къде може да се стигне до нея и всичко което знаете за самата стая.

отг: От 4-мата създатели на "Хогуортс" 3-ма от тях се разбирали чудесно, но четвъртият - не.Салазар Слидерин смятал, че училището трябва да допуска да учат в него само чистокръвни.Останалите не били съгласни затова преди да си отиде Слидерин построил стая в която било затворен базилиск които ако някой го погледнел директно в очите - умира.Можел да отвори стаята на тайните и да пусне змията от него и да го оправлява само истинският потомък на Салазар Слидерин.Стаята се намира в канализацията (ако мога така да се изразя Very Happy ) и входът е през една кабинка от чешми в тоалетната на стенещата Миртъл.
П.С.: ако някой погледне очите на базилиска например в огледало или през фотоапарат или изобщо непряко се вкаменява и противоотровата е отвара от мандрагори.

Въпрос 4:
В какви предмети е преобразил хоркруксите си Том Риддъл?
Искам да ми обясните кои са предметите и какво е хоркрукс.

отг: Хоркрукс е частица от душата на някой.Ако тялото ти умре част от душата ти е още жива.Хоркруксите са: змията Нагини/Наджини,дневникът на Том Риддъл,медальонът на Салазар Слидерин,пръстенът на вуйчото на Том,диадемата на Рейвънклоу,чашата на Хафълпаф и самия Хари Потър.

Въпрос 5:
Какво е Философският камък?
В отговора трябва да включите за какво се използва,, кой го е създал и от какво се прави.

отг: Това е камък който може да превърне желязо в чисто злато и от него се прави елексирът на живота от който ставаш безсмъртен.Направен е от известният алхимик Никола Фламел.

Въпрос 6:
Колко са зоомаговете във филма?
Казвате имената им и тяхната форма когато се трансфурмират.

отг:Аз лично помня само Опаш(Питър Петигрю-плъх)Сириус Блек(кръстникът на Хари)-куче,Джеймс Потър (бащата на Хари)- елен,професор Макгонъкъл -котка.

Въпрос 7:
Най - голямото магьосническо село е?
Искам да ми кажете името на самото село и най - странното място в него.

отг: Годрикс Холоу ама не съм сигурна...
Върнете се в началото Go down
 
Разпределение за курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
hogwarts :: Начални стъпки :: Разпределителната шапка-
Идете на: