hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РП Форум!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в новият Хари Потър форум. Изживейте невероятни приключения в магическият свят. Моля ви показвайте форума на приятели или го рекламирайте където можете за да започне учебната година.

 

 Кабинета на директора

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 11:40 am

Директора винаги стоеше тук. В началото на стаята му имаше огромен пепелник, а в него имаше феникс, който можете да наблюдавате когато поискате. Мислоема стоеше в десният ъгъл на стаята, а директора стоеше на катедрата си.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:06 pm

Алекс дойде в кабинета си. Каза паролата и влезе, но не беше сам. Беше взел със себе си, новата си приятелка Хърмаяни Грейнджър. Тя започна да оглежда очарована с голямо желание, но Алекс беше влизъл тук хиляди пъти още от малък, за това не се очарова много. Феникса най - много я заинтригува и тя започна да го милва нежно. Алекс се усмихна и каза:
- Е какво ще правим? Нещо сте си наумили надявам се.
Той се приближи и погали косите и нежно, като плъзна ръка по тялото и.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:17 pm

Кабинета на Алекс бе доста хубав.Бе го подредил с луксозни мебели.По стените висяха портрети на предишните директори,сред които и на Албул Дъмбълдор.Един директор който си заслужава да познаваш.Фениксът привлече особено вниманието ми.Отидох и го погалих.Меката му перушина галеше ръцете ми.Алекс каза:
-Е какво ще правим?Нещо сте си наумили надявам се.
-Ммм...да,но ако нямате нищо против първо ми кажете как се казва този прекрасен феникс директоре-отвърнах аз.Отидох до него и доближих лицето си до неговото-Обичам те
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:24 pm

Алекс се усмихна и каза:
- И аз теб.
Той я целуна страстно и тя обви ръце около врата му. Бавно започнаха да се снишават и след малко се озоваха легнали на дивана.
- Искам още! - каза Хърмаяни, когато Алекс спря да я целува. Той продължаваше да я притиска към себе си и да я целува страстно.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:37 pm

Всичко бе много хубаво,докато не се почука на вратата.Бе Филч,искал да пита нещо директора.Бързо избягах в банята,а Филч влезе.Почна да говори врели-некипели.Каква да бъде украсата,кой да покани и прочие.Когато нааай-сетне си тръгна излязох от банята с нацупено лице:
-Точно сега ли намери да те пита?Много е нахален-посред нощ да идва.Можеше да си заспал или да те няма.
-Хайде,нали не се сърдиш?-попита Алекс,а аз отговорих:
-Не се сърдя,но не е честно така!Неразбрах как се казва феникса ти.
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:43 pm

-Фоукс! - каза директора, гледайки я очудено.
- Защо бягаш от темата, която всъщност започнахме? - попита той приближавайки се към нея. Тя се усмихна и го придърпа към себе си. Отново започнаха да се целуват, но този път вече много по - бързо стигнаха до леглото. Хърмаяни беше върху него и го целуваше нежно, а той и отвръщаше галейки косите и, милвайки тялото и вкусвайки устните и. Целувките им бяха непрекъснати и те сякаш не се умаряха. Тя беше започнала да разкопчава бавно ризата му, което ужасно много му харесваше.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 12:28 pm

Алекс започна да сваля леко мантията ми.Той ме погаделичка,а аз едва сдържах смеха.Накрая не издържах и се разсмях гръмогласно.Момчето сложи пръст на устните ми,за да спра да се смея.Погледа му казваше "Може да те чуят".Директора ме галеше нежно,и спрях да се смея с голямо усилие.След час целувки,ласки,предръдки и подобни,бях заспала като смазана в леглото.Естествено до Алекс.
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:20 pm

Алекс се събуди на сутринта леко замаян. Огледа се и видя в прегръдките си да лежи до него Хърмаяни. Той се усмихна и се огледа презрително, за да види дали някой не е влизал снощи. Нищо не беше променено, а Фоукс писукаше весело. Крийт погледна по - добре към Хърмаяни и забеляза че е полу гола. Усмихна се още повече и се приближи към нея. Погали тялото и нежно, а след това я целуна. Реши да се изправи, но го заболя кръстта, а и му се лежеше още и легна на възглавницата на Хърмаяни.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:06 pm

Събудих се доста късно.Към 11 часа.Бях се поуспала.Алекс все още лежеше до мен.Понечих да го събудя,но се отказах.Много бе сладък,когато спеше.Станах натъртено и се запътих към банята.Огромното огледало отразяваше вече греещото слънце.Въздъхнах тежко и тръгнах към голямата вана.Напълних я с хладка вода и се отпуснах в нея.Чувствах все едно съм на седмото небе.Поиграх малко с леко-розовата пяна и дочух стъпки от стаята,някой влизаше.Ами сега,кой идваше.Нямахме ли поне миг спокойствие?Домашното духче което бе дошло каза:
-Желаете ли нещо специално за закуска директоре?
-Хърмаяни...Хърмс...ъъъ..какво каза?-попита внезапно събуден той-А ти какво правиш тук-обърна се той към домашното духче-Тръгвай си хайде,по-бързо!-духчето моментално си тръгна,а Алекс се запъти към банята.
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:16 pm

Алекс видя някво тъпо домашно духче, което беше влязло в стаята. Явно пак беше задрямал, но не виждаше Хърмаяни никъде и се паникьоса, когато чу че има някой в банята и разбра че Грейнджър е отишла там. Той изгони набързо духчето и се изправи, като се запъти към ваната. Влезе и каза:
- Добро утро красавице.
- Здравей! - отново го дари с лъчезарна усмивка Хърмаяни.
Той я погледна. Тялото и беше под водата, но явно тя все пак искаше да остане сама, защото се беше изчервила леко. Алекс я погледна и каза:
- Да те изчакам ли отвън?
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:24 pm

Крийт влезе в банята и ме поздрави.Аз отвърнах на поздрава му.Все пак леко се изчервих.Бях под водата-гола.Алекс попита:
-Да те изчакам ли отвън?
-Виж...необичам да ме гледат когато се къпя.Просто се чувствам неудобно.-обясних простичко аз-Но на теб ти разрешавам да стоиш при мен.Само ако негледаш де.Е къде ще останеш?Тук или отвън?-бях почти сигурна,че ще каже "тук".Но исках да знам.
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:35 pm

Алекс всъщност разбираше че и трябва и малко лично простраство и каза:
- Ще те изчакам отвън. Трябва да видя Фоукс.
Той и прати една въздушна целувка и отиде до феникса. Помилва го и той изчуролика весело.
- Е Фоукс. Татко си намери приятелка.
Алекс се усмихна, но друга мисъл помрачи щастието му. Днес щеше да има пълнолуние. Щеше да приеме животинската си форма. Щеше да се превърне за първи път от както беше започнала връзката му с Хърмаяни във вълк.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:55 pm

След време,след като излязох от банята,видях Алекс да милва Фоукс.Приближих се и също го помилвах.Фениксът записука весело.Незнайно защо Крийт бе леко тъжен.Не си личеше външно,но го усещах:
-Алекс,какво ти е?-внезапно и аз помрачих щастието си.Днес имаше пълнолуние,той щеше да се превърне във върколах.Сигурно за това бе тъжен-Днес има пълнолуние,какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:01 pm

Алекс затвори за един кратък миг очи и си пое дъх. След това дълбока въздишка излезе от гърдите му.
- Каквото правя при всяка пълна луна. Ще се превърна във вълк. Ще приема животинската си форма за тази нощ. Няма как да го избегна. Това е едно от наследствата ми, които получих от баща ми и вълка в мен тази вечер ще излезе наяве.
Той говореше бавно и тихо, защото мразеше да говори за себе си в тази животинска форма. Чувстваше се като... звяр.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:22 pm

-Каквото правя при всяка пълна луна.-отвърна Алекс.Щеше се превърне във вълк,за една нощ.Ужас!-Това е едно от наследствата ми, които получих от баща ми и вълка в мен тази вечер ще излезе наяве.
-Нямах това предвид.Исках да знам дали можеш да контролираш върколака в себе си.Ако неможеш...съжалявам,но няма да стоя при теб за тази нощ.Само тази нощ,обещавам.Докато пак станеш човек.Е можеш ли да се контролираш?-Надявах се да каже "да".
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:26 pm

Алекс я погледна и каза:
- Да. От малък се уча да го контролирам и вече мога. Мога да си казвам какво да правя, къде да отивам и кого да нападам.
Той погали косите на Хърмаяни и постави ръката си на едната и страна и каза:
- Спокойно. Няма да те нараня. Може и да стана звяр тази нощ, но умея да го контролирам по - добре от повечето върколаци. Не се страхувай.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Ученик от Грифиндор 7 курс
Ученик от Грифиндор 7 курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 68
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:44 pm

Слава-богу той можеше да се конролира.Успокоих се малко и се сгуших в Алекс.
-Не се страхувам.Също така се радвам че умееш да се контролираш!Искаш ли да се поразходим навън.Виж слънцето как пече.Прекрасно време за разходка.А?-продумах аз.Времето наистина бе чудесно,а и не ми се стоеше затворена в една стая.
Върнете се в началото Go down
Алекс Крийт
Admin
Алекс Крийт


Брой мнения : 168
Join date : 24.02.2011

Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:01 pm

- Да разбира се, щом искаш ще излезем. Наистина е хубаво времето. Но не по - хубаво от теб сладката ми.
Той се наведе и я целуна и се усмихна като каза:
- Хайде да вървим.
Хвана ръката и и излязаха.
Върнете се в началото Go down
https://newhogwarts.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабинета на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на директора   Кабинета на директора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на заместник директора
» Кабинета на мадам Помфри
» Първи етаж: "Кабинета на заместник - министъра"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
hogwarts :: Замъка :: Кабинета на директора-
Идете на: